KOLAJEN İP

KOLAJEN İP

  • Kolajen ip nedir?

Yüz, boyun, dekolte bölgelerinde oluşan kırışıkların kolajenle desteklenmiş iplerle doldurulup ilk seans itibariyle kırışıkları ortadan kaldırma işlemidir.

  • Kolajen ip neden tercih edilir?

Ciltte oluşan kırışıkların yok edilmesi ve daha genç bir görünüm kazanmak için tercih edilir. Kolajen ip uygulaması en kısa ve etkili olan kırışıklık giderme yöntemidir. İşlem süresinin kısa olması ve ağrısız bir yöntem olması nedeniyle en çok tercih edilen uygulamadır. Cilde derinlemesine nüfuz ederken cildi onarır, nemlendirir ve kırışıklıkları en aza indirir böylece yaşlanma karşıtı etki göstermektedir.

  • Kolajen ip nasıl uygulanır?

İşlemin gerekli görüldüğü bölgelere ipler yerleştirilerek kaybolması sağlanır. Kolajen ip uygulaması tamamen acısız bir uygulamadır. Uygulamanın yapıldığı bölgeler de gençleşme ve toparlanma hemen gözle görülür hale gelmektedir.

  • Kolajen ip hangi bölgelere uygulanır?

Kolajen ip uygulaması nazolabial çizgiler, alındaki kırışıklıklar, göz altı ve çevresinde oluşan kırışıklıkları, ellerdeki kırışıklıklar, derin kırışıklar dahil olarak tüm kırışıklıklarda etkili olabilmektedir. Herhangi bir yan etkisi olmaz ve her yaştan insana hitap edebilmektedir.

  • Kolajen ip kaç seans uygulanmalıdır?

İlk seans sonrasında işlem etkisini göstermektedir. Uygulama sonrası ekişi 6 ay ile 12 ay arasında devam etmektedir.